Живі

Восени 1972 року в п’ятницю тринадцятого жовтня над Андами зазнав катастрофу авіалайнер, на борту якого знаходилась шкільна збірна з реґбі з Уругваю. Літак впав на високогірне плато, яке було повністю відрізане від зовнішнього світу. 
Тут, серед дикої холоднечі і трупів, жменьці тих, що залишилися у живих школярів довелося скласти жорстокий, нелюдський тест на виживання. Сімдесят два нескінченних, тяжких дня молоді люди боролися за своє життя. 
Притулком їм служили уламки літака, їжею - тіла загиблих товаришів. Іноді доводиться перетворитися на звіра, щоб залишитися людиною...

Заснований на реальних подіях.

 

У п'ятницю, 13 жовтня 1972 літак Ферчайлд-Хіллер FH-227D/LCD уругвайської авіакомпанії «Таму» з 40 пасажирами (в основному університетської регбійної командою з Монтевідео і їх уболівальниками) і 5 членами екіпажу на борту вилетів у Сантьяго, де мав відбутися товариський матч.

У Вас не має доступу для завантажень

Однак, долетіти до столиці Чилі їм не судилося. В умовах сильного туману і турбулентності літак зачепив скелі і впав на високогірне плато, розвалившись на шматки. При падінні завдяки снігу, пом'якшуючи удар, дивом вціліло більше половини людей, але в умовах високогір'я, без їжі та теплого одягу, чи багато було у них шансів вижити?

 

Студенти престижного університету, до катастрофи звиклі до легкого життя забезпечених молодих людей, поставлені в нелюдські умови морозу, голоду та нестачі кисню, вони змушені були зібрати всю свою волю і сили і боротися за своє виживання і порятунок.

 

 

Фільм про любов до життя, найціннішому на світі, про силу духу виживаючих у страшних умовах людей, про те, що незважаючи ні на що, вони залишилися людьми, головне завдання яких - продовжувати даровану богом життя. Нехай і ціною канібалізму.
------
оцінило: 0 люд.