Підміна

Дія фільму розгортається в Лос-Анджелесі 20-х років минулого століття. 
Звернувшись до поліції з заявою про зникнення дитини, головна героїна невдовзі отримує свого сина назад, але заявляє поліцейським, що, не дивлячись на зовнішню схожість, це не її син. Замість допомоги нещасна мати отримує прописку в палаті клініки для божевільних. 
Коли жінка вирішує, що її справжній син став жертвою серійного вбивці, вона починає пошук правди власними силами. Вона вступає в боротьбу з корумпованими поліцейськими і навіть змінює закони щодо душевнохворих, які існували у ті часи.

Фільм заснований на реальній історії, але незважаючи на це він здався якимось штучним. Взята історія яка може максимально зворушити глядача, все це поміщено в атмосферу 20-х років, щоб показати красиві види, костюми. Придумані колоритні лиходії, мерзенні поліцейські у яких прямо сенс життя знущатися над порядними співгромадянами. Але світ-то не чорно-білий.

У Вас не має доступу для завантажень

І реальні лиходії з життя це не Джокер з «Бетмена» або терорист з «Міцного горішка». Як то все дуже вже за лекалом скроєне, надто вже шаблонно. Щирості в роботі режисера не вистачає на мій погляд. Робиться такий розважливий зворушливий фільм. І ось це відштовхує від нього.

 

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.