Місто Гріхів

Місто гріха - місто повне насильства, місцева поліція загрузнула в корупції, а прогулянка по ньому цілком може стати для Вас смертельною. У фільмі ми стежимо за трьома історіями, центральна з яких історія Мавра. 
Для Марва, загартованого життям по законах вулиць, все це не проблема. Схоже, що ніщо в цьому житті не може його налякати або розжалобити. Але одного разу вранці в його двері стукається біда, справиться з якою виявляється не так і просто. Прокинувшись, він виявляє, що його нова знайома Голді, лежить поряд з ним убита. Це підштовхує Марва встати на стежку.

Головна дія відбувається у вигаданому місті Бесін, який з часом перетворився на Сін (і став називатися Містом Гріхів). Там правлять гроші, корупція, смерть. Чесних поліцейських немає, а повії озброєні і дуже небезпечні. Тут кожен творить, що хоче. Тут можна отримати вищу насолоду або знайти свою погибель. Немає законів, є правила, яким всі слідують, але якщо це угода порушується, почнеться хаос і ніхто не виживе.

У Вас не має доступу для завантажень

У фільмі три історії і ще одна, яка починає і закінчує фільм. У першій громила Марв, шукає винних у смерті своєї подруги-повії. Він іде, він трощить, він не зупиниться, поки не помститься, він уб'є будь-кого.

 

У другій - бойовик Дуайт, який захищає повій Старого Міста, території, яку дівчата відстоюють із зброєю в зубах, мимоволі розв'язує війну між ними і поліцейськими, спраглими відвоювати Старе Місто.

 

 

 

Третя історія - історія напевно останнього чесного копа Хартігана, який рятує 11летнюю дівчинку від рук педофіла, незважаючи на те, що він син сенатора, і сідає у в'язницю за його понівечене.

 

І ще - історія безіменного вбивці, останнього романтика міста ...
------
оцінило: 0 люд.