Хоробре серце

Дія фільму починається в 1280 році в Шотландії. Це історія легендарного національного героя Уїльяма Уолласа, що присвятив себе боротьбі з англійцями при королеві Едварді Довгоногому. Він рано втратив батька, загиблого від рук англійців, і його забрав до себе дядько Оргайл, який дав йому хорошу освіту в Європі. На батьківщину Уїльям повертається вже дорослою людиною, що мріє завести сім'ю і жити мирним життям. 

Але доля розпорядилася інакше. Його наречену убили англійці, і він почав свій хрестовий похід за свободу.

Картина присвячена одному з великих Героїв (з маленької літери це слово в даному випадку писати недозволено) минулих століть - Вільям Уоллес, шотландському борця за незалежність своєї Батьківщини, яка виявилася окупована Англією в 1296 році.

У Вас не має доступу для завантажень

Вже в 1297 році Уоллес згуртував і очолив шотландське військо повстанців і почав давати відсіч англійським військам. Серед народу він користувався найпотужнішим авторитетом, так як був справжнім патріотом і лицарем. Він був сірником від порохової бочки. Був тим самим поштовхом, що допоміг народу об'єднається і битися разом. Людина, який вів людей на смерть, але який дарував людям справжню мету. Скинути ланцюга рабства і стати вільними! І цим людям було не шкода за це віддати свої життя. Вони билися за свою Батьківщину, а не за сумнівні інтереси влади і королів.

 

 

 

Ця людина надав неоціненну послугу Шотландії і після своєї смерті у нього з'явилися послідовники. Його справу продовжив Роберт Брюс і боротьба за свободу тривала.
------
оцінило: 0 люд.