Зоряний десант

У новому тисячолітті над людством нависла смертельна небезпека. Незліченна кількість гігантських розумних жуків з далекої планети Клендат загрожують всьому живому у всесвіті. 

Солдат елітного підрозділу Джонні Ріко і пілот Кармен в складі зоряного десанту землян на космічному військовому кораблі Тікондерога відправляються в зловісну глибини космосу, щоб в останній вирішальній сутичці вирішити долю Землі. 

У їхніх руках - сучасна зброя і майбутнє людської раси.

Фільм «Зоряний десант», знятий режисером Полом Верховеном, і випущений у світ в 1997 році, мені сподобався. Цей фільм вдала екранізація книги Роберта Хайнлайна. Цей автор придумав, що в майбутньому нашій планеті загрожуватимуть величезні комахи, яких надто багато, і рано чи пізно вони вирвуться на свободу і руйнувати все навколо.

У Вас не має доступу для завантажень

Щоб не допустити цього, проти тварюк пустили в хід безліч загонів спеціально навчених людей, які повинні винищити цих комах. Але це ж не легко, як ви розумієте. По-перше, цих самих жуків розплодилося занадто багато. По-друге, вони величезних розмірів, і їх досить важко вбити. І по-третє, ними усіма управляє якесь дуже навіть розумна істота, яке глядач побачить ближче до кінця. Можна навіть сказати, що ці жуки - справжні солдати, які, під командуванням свого командира, йдуть на війну проти людей. Ну а тут виникає справжня битва за виживання.

 

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.