Хвиля

Шкільний учитель влаштовує незвичайний експеримент, щоб продемонструвати своїм учням життя при диктатурі. Втім, під час експерименту він втрачає контроль як над новоутвореним угрупованням, так і над самим собою...

Давно хотіла подивитися цей фільм, та все ніяк не наважувалася після перегляду естонського фільму «Клас». Скажу відразу, що «Хвиля» залишила після себе куди більш приємне враження.

У Вас не має доступу для завантажень

Перше, що хочу сказати - відмінна ідея. Не зовсім нова, правда, але й не побита. Фільм показує як головним його героям, так і нам, глядачам, що все навколо нас - картковий будиночок: варто прибрати одну карту, і все впаде вниз. Картковим будиночком у цьому фільмі можна вважати нашу свідомість, наша думка, нашу впевненість. Карткою ж, яка вирішує долю будиночка, можна назвати думку, яке піддалося перепереконання. У будиночка є багато карт, але якщо почати його переконувати в зворотному, то не докладаючи особливих зусиль, всі вони виявляться на дні. Вчителю вдалося показати дітям наскільки легко не те, що керувати великими масами, а наскільки легко змінити свідомість цих мас. Це я вважаю кращим у цьому фільмі.

 

 

Якщо говорити про гру акторів, то тут я співати дифірамби не стану. Під час перегляду часто виникали думки: «Ну як же, адже можна було краще зіграти тут.», «Так і тут теж.», «А тут аж надто багато гри.» І т. д.
------
оцінило: 0 люд.