Оз: Великий та Могутній

Коли ураган закидає циркового фокусника Оскара Діґса із запиленого Канзасу в чарівну країну Оз, схильний до шахрайства циркач вважає, що він піймав удачу за хвіст - адже за допомогою своїх трюків він з легкістю може добути в нових землях і славу і багатство. 

Однак його чекає зустріч з трьома чародійками, Теодорою, Еванорою і Глендою, які сумніваються в тому, чи це той великий чарівник, появи якого чекали легковірні жителі країни Оз. Волею-неволею, прибулець виявляється втягнутим у протистояння епічного масштабу, і йому доводиться використовувати весь свій «магічний» арсенал, з додаванням краплинки справжнього чаклунства. 

У ситуації вибору між Добром і Злом, Оскару Діггсу належить не тільки стати Великим і Могутнім Чарівником Країни Оз, а й трохи змінитися на краще.

Шикарні спецефекти, розкішна картинка не затьмарюють собою сюжет і акторів. Все тут привабливі і чарівні - фокусник-ловелас, злі і добрі відьми, Жевуни, мавпочка і порцелянова лялечка (яка вміє здивувати) і навіть другорядні персонажі.

Шахраюватий образ вдалося створити Джеймсу Франко. У нього вийшов цікавий, живий багатогранний персонаж. Тим він і справжній, що не поганий - не хороший, думаючий про себе, але вміє співчувати і допомагати гідним цього істотам, та й жодної чарівниці увагою не оминув, що власне і послужило поштовхом до розвитку подій.

 

 

 

Відьми все тут чарівні, їх вчинки обясніми логікою.

 

Вийшла трохи хуліганська, барвиста, людяна казка. Казка з великої літери. Можна сміливо її додати в колекцію улюблених сімейних фільмів.
------
оцінило: 0 люд.