Ґамбіт

Гаррі Дін планує здійснити пограбування століття, але його план буде неможливий без участі європейської інтриганки і красуні Ніколь. Причому для виконання злочинного задуму Діну потрібна саме краса Ніколь і її здатність до перевтілень. Об'єкт крадіжки дуже незвичайний - це безцінний музейний раритет, який ретельно охороняється. Спільникам доведеться дуже постаратися, щоб досягти своєї мети.

Чудовий фільм! Після його перегляду залишається таке приємний післясмак! І хоча до шахрайства не можна випробовувати позитивних емоцій, адже це все-таки протизаконне діяння, у фільмі все так вишукано подано, що мимоволі іноді починаєш захоплюватися головними героями. Відразу зауважу, що любителі екшену тут нічого не знайдуть: у фільмі немає ні зачаровують погонь, ні кривавих сцен, ні м'язистого головного героя, ні сексапільної красуні (постільних сцен теж немає). Але для любителів гарного старого кіно є що подивитися!

У Вас не має доступу для завантажень

Головний герой Гаррі Дін задумав здійснити пограбування одного з найбагатших людей у ​​світі. Проблема полягає лише в тому, що обрана жертва настільки оповита таємничістю, що до неї просто не підібратися. І для того, щоб вирішити цю проблему Гаррі знайомиться з танцівницею Ніколь, оскільки вона надзвичайно схожа на померлу дружину мільйонера. План продуманий до дрібниць. Все проходить ідеально, але тут виявляється, що ... Далі розповідати не буду, інакше буде не цікаво дивитися.

 

 

 

Красиві герої, красиві костюми, колоритний фон (адже дія фільму відбувається десь на Сході), гарна музика, цікаві повороти сюжету тільки підсилюють бажання побачити, чим же все це закінчиться. Фінал, треба сказати, несподіваний. 
------
оцінило: 0 люд.