28 днів потому...

Група «зелених» екстремістів проникає в центр дослідження приматів і випускає з секретної наукової лабораторії мавпу, заражену вірусом нестримної агресії. Смертельний вірус, що передається через кров за лічені секунди, приводить до миттєвого зараження і, стикаючись з будь-якою живою істотою, перетворює її на кровожерливого монстра. 

Через 4 тижні вся Англія охоплена страшною епідемією: багато людей евакуювалися, інші шукають безпечні місця, в надії врятуватися. Ті, кому пощастило не заразитися, разом з групою військових ховаються в покинутому будинку. Разом їм належить розібратися в ситуації і спробувати її виправити...

Фільм вийшов неймовірно атмосферним. Глядач неначе поринає у світ, спорожнілих вулиць. Світ, де в тунелях і будинках бродять зомбі, які очікують заходу сонця. Світ де вчинками людей править лише бажання вижити за всяку ціну. Причиною такого «занурення у фільм» є відмінна операторська робота, дуже хороший саундтрек, і блискуча гра.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм вражає своїм реалізмом і, в якихось моментах, своєю жорстокістю. «28 днів потому» це фільм в першу чергу про людей, а вже потім про зомбі. Можливо він відкриє комусь очі на деякі приховані людські риси. Адже люди в екстремальних ситуаціях деколи стають тваринами, борючись за виживання вони здатні на все. Це закладено природою з початку часів.

 

 

 

Загалом, фільм дуже емоційний, атмосферний, гідний найвищої оцінки!
------
оцінило: 0 люд.