Ідеальний шторм

Хвилі Атлантики здіймаються на 100 футову висоту. Завиваючий вітер небаченої сили. Геловін 1991 року. Стихія наступає на трьох фронтах, і один з них - буревій "Грейс" - піднімає найсильніший у історії людства шторм.

Мені фільм сподобався. Відмінна катастрофа, відмінні спецефекти. До того ж, сюжет недостатньо «побитий». Звичайно, є багато фільмів на тему морських катастроф, але мало хороших. А в цьому фільмі шторм дійсно вийшов ідеальним, а людські долі дійсно були зламані.

У Вас не має доступу для завантажень

Дуже сподобалася акторська гра, особливо другорядних персонажів. Особливо хочу відзначити Уілема Фіхтнера. Обов'язково продовжу стежити за його творчістю. Ну і Джордж Клуні, який виступив у незвичному для себе амплуа моряка, а не спокусника. На мій погляд, виступив вдало, його герой запам'ятався.

 

 

 

Ну що ж, Вольфганг Петерсен в черговий раз підтвердив реноме режисера, що знімає якісні і захоплюючий фільми-катастрофи. А глядач отримав повноцінну драму, в якій є місце не тільки катастрофі, але й любові, переживань і емоціям.
------
оцінило: 0 люд.