Ніч у Роксбері

Вони носять елегантні костюми й золоті ланцюги. У них модні зачіски і стильні бакенбарди. 

Їх місце існування - нічні клуби. Стимул їх життя - красиві жінки. Їх найзаповітніша мрія - потрапити в престижний і недоступний клуб "Роксбері" ...

«Ніч у Роксбері» один з небагатьох фільмів, які можна дивитися нескінченно і не набридає! Відмінна, легка, музична комедія, два брати - «не розлий вода», обожнюють клуби і тусовки, мріють відкрити свій клуб. Безліч фішок, які розуміють тільки брати - їхні жарти, різкі похитування головою ... Вони в своєму світі і їм добре! Але якщо Даг абсолютно безбашений (але проте, ідейний), то Стів трохи приземлений і навіть іноді стає серйозним.

У Вас не має доступу для завантажень

Роксбері - шикарний клуб, в який прагнули потрапити брати.

 

Але фільм аж ніяк не про прагнення потрапити в злощасний клуб. Фільм про кохання, дружбу, мріях і зраду, пройшовши безліч перепон - брати в кінцевому підсумку розуміють, що їм дійсно потрібно.

 

 

 

Окремо хочеться відзначити саундтрек до фільму. Такі хіти, як «What is love?», «Beautiful life», «Be my lover» та інші стали прямий асоціацією не тільки з фільмом, але і з клубним життям 90-х.

 

Фільм-ностальгія, фільм, який увійшов в ранг класичних, фільм, який змушує замислитися. І все це приправлено дотепними жартами.
------
оцінило: 0 люд.