Орел Дев'ятого легіону

II століття нашої ери. Молодий сотник Маркус Акіла прибуває з Риму на Британські острови, і відправляється в гори Шотландії на пошуки зниклого п'ятнадцять років тому легендарного Дев'ятого легіону, яким командував його батько... Дикі племена і непередбачувані небезпеки стоять на шляху героя, але він в щоб те не стало повинен знайти слід римських воїнів і врятувати головний символ легіону - Орла Дев'яти.

Назва фільму «Орел Дев'ятого легіону» передає відчуття чого, то дуже значущого, непереможного і нескореного. Для легіону Орел був важливіше життя. Втрата Орла дорівнювала смерті. І ось Дев'ятий Легіон направляється в свій останній похід, де вони пропали без вісті і позбулися своєї цінності, Орла. Син ватажка Дев'ятого легіону вирішив повернути честь своєму роду і відправився на землі битв батька. 

У Вас не має доступу для завантажень

Але нажаль наш герой був сильно поранений в бою. Він повинен був піти з честю на спокій, але як же його мета? Хто поверне честь роду? Він не може битися з варварами, але знаходження Орла поверне славу його сім'ї. І він зі своїм рабом направляється в саме серце варварів ... 

 

Зазвичай американці, знімаючи історичні фільми, доносять мало правди до глядача. Але в цьому фільмі можна дізнатися про честь, цілі, життя римлян і нарешті дізнатися, що таке Орел. 

 

 

 

Фільм занурює нас в атмосферу честі та гідності. У світ безсмертної вірності і жорстоких битв. 
------
оцінило: 0 люд.