Сховище

Мати-одиначка і практикуючий психіатр Кара Джессап веде тему викриття ідеї про синдром роздвоєння особи. Але одного дня вона стикається з пацієнтом, чия хвороба не піддається раціональному поясненню: під обличчям звичайної людини живе демон, який краде душі мертвих...

Весь фільм, такий лаконічний і правильно «зібраний» до того, що виглядає на одному диханні. Давно вже не бачив такого. З одного боку - заворожуючого, без річок крові і маніакального насильства, але одночасно з цим - лякаючого, але не своєї містичністю, а на оборот - сильної реалістичністю.

У Вас не має доступу для завантажень

Актори просто молодці! Зіграли сильно і професійно, а як інакше? Що можна було очікувати від таких-то як: Джуліанна Мур, Джонатан Ріс-Майєрс, Джеффрі ДеМун, ну і звичайно Бруклін Пру. Часом іноді навіть страшнувато було повертатися назад ... Звичайно цьому посприяло й те, що спецефекти у фільмі практично були зведені до нуля.

 

 

 

«Сховище» сильно вразило мене своєю кінцівкою і тим колоритом не настирливі і не нав'язливості яке, дуже рідко можна побачити в американських жахах. Раджу подивитися тим, хто хоче відчути почуття нервового заспокоєння.
------
оцінило: 0 люд.