Залізна людина 3

Третій фільм поставить зухвалого, але геніального Тоні Старка / Залізну людину проти супротивника, чиї можливості не мають меж. Коли Старк бачить, як його життя руйнується в руках ворогів, він вирушає на пошуки відповідальних, де за кожним наступним поворотом його чекає нова перевірка на міцність. Загнаний в кут і не маючи доріг до відступу, Старк вимушений покладатися лише на свою винахідливість та інтуїцію, щоб захистити тих, кого він любить. На шляху до своєї мети, Старку доведеться не лише пережити найважче в своєму житті випробування, але і знайти відповіді на питання, що не давали йому спокою вже дуже довгий час.

З кожною частиною спецефекти і відповідно костюми Залізної людини все краще і краще. Цей фільм, в першу чергу, для шанувальників Марвел! Погоджуся, сюжет банальний: Америка в небезпеці і треба її рятувати від неї самої, але не банальна гра Роберта Дауні Мл., Він справжній Залізна людина, його харизма, його акторський талант, його чарівність і почуття гумору грають тільки на користь його героя Тоні Cтарка. Під час перегляду фільму, я іноді забував, що самого актрера звуть Роберт Дауні мл. Він настільки вжився в роль, що часом він для мене не Роберт, а Тоні.

  Iron-Man-3-2013-HDTVRip-UKR_ENG-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent
[20.18 Kb] (Завантажили: 147)

Я хочу сказати що коли дивитеся цей фільм у Вас навіть не буде думки - а раптом його вб'ють або він програє. Вся харизма і чарівність Роберта Дауні-мол у костюмі Залізної людини настільки ефектна що тобі хочеться сказати - ось він крутий. Гра акторів, що тут скажеш, без коментарів.

 

 

У цій частині ми побачили Тоні Старка іншим, більш сімейним і оступіненим. Дуже сподобалися спільні сцени Роберта Дауні мл. та Тая Симпкінс (Харлі): багато жартів, багато емоційних моментів і склалося відчуття, ніби перед нами Тоні-дорослий і Тоні-хлопчик!
------
оцінило: 0 люд.