Зачарована Елла

У дитинстві Елла отримала від феї Люсінди незвичайний «подарунок» - покору. Тепер вона не може відмовитися від будь якого прохання, або вказівки, хто б її не просив. Подорослішавши, Елла вирушає на пошуки підступної Люсінди, щоб звільнитися від чар. Хто тільки не зустрічається їй в дорозі: і ельфи, і орки, і велетні. А як їх оминути, маючи таку рису?...

Маса політико-соціальних алюзій (індійські справи, фен-клуб принца Чарма, пригнічення нацменшин (казкових, зрозуміло), відсилання до братів Грімм та інша фігня, можливо, не дуже зрозуміла американській публіці (зате Хайді Клум в ролі гарненькою велетки з 3я фразами в активі і Вівіка А. Фокс в ролі навіженої, але симпатичною феї це справа повинні були поправити). Енн Хетеуей чудова, і співає пристойно, Люсі Панч, Мінні Драйверпрекрасни, чудесний Ерік Айдл в оповідачем, Стів Куган чудово озвучив цього мерзенного гада (змія) .

У Вас не має доступу для завантажень

Але краще за всіх, проте Х'ю данс з його чудовим posh English, ангельською зовнішністю і вмінням зі звичайної «комерційної» ролі зробити цукерку (і сам він весь тут такий cherry pie, принц-принц) і Кері Елвіс, якого я обожнюю з часів Hot Shots!, де він ні в чому не поступався Чаку Шину і Со (хоча там таке суцвіття комедійних геніїв, що хрін зрозумієш, хто головний, хто другорядний) і Robin Hood, men in tights, приголомшливий актор. Тут він такий мерзенний, але жахливо чарівний король, з цими його усмішками і гордо кирпатим підборіддям. Поняття не мала і думала, що він американець, а виявилося лондонець, навчався в Harrow, а вже в Штатах акторської майстерності. Всі ці «Я прийшов за своєю фритюрницею ...», обожнюю)))

 

Don `t go dreaking my heart Елтона Джона - ульотний номер у фіналі.
------
оцінило: 0 люд.