Мачо і ботан

Кожне нове молоде покоління практикує свої правила та створює свої ідеали. Останнім часом через надмір свободи молодь стала майже неконтрольованою окремою кастою, де присутність старших авторитетів, м’яко кажучи, недоречна. Ефективна система контролю може бути лише одна – керувати процесом зсередини. 
Двоє молодих поліцейських відправляються на надсекретне завдання. Їм належить заново стати учнями середньої школи, в якій процвітає наркоторгівля.

У «Мачо і ботан» простий, але дуже хороший гумор. Рейтинг «R» періодично дає про себе знати, але це лише додає фільму гостроти. Не забули творці і про стрілялки, в картині є хороші погоні і непогані перестрілки. 

У Вас не має доступу для завантажень

Найголовнішим плюсом картини, є, на мій погляд, самовіддача Хілла і Татума. Саме їх енергетика і є тим механізмом, який рухає весь фільм вперед. Але й інші актори змогли себе тут проявити. У фільмі є кілька сміховинних вчителів у виконанні Роба Ріггл, Кріса Парнелла і Еллі Кемпер. Айс Кьюб теж виглядає у фільмі на «відмінно». Також не пропустіть несподіване камео однієї зірки світового масштабу ближче, до фіналу фільму. 

 

 

У загальному і цілому «Мачо і ботан» - це простий, але смішний і динамічний, комедійний бойовик, який тримає себе у встановлених жанром рамках і дозволяє весело і без турбот провести час перед екраном.
------
оцінило: 0 люд.