Поцілунок на виліт

Дрібний злодій зображаючи актора, приїжджає до Лос-Анжелеса взяти участь в прослуховуванні. Незабаром він опиниться в самому центрі розслідування вбивства разом з сексуальною студенткою і приватним детективом-геєм.

Фільм дуже сподобався. У ньому не треба шукати глибокого сенсу, треба просто сидіти і насолоджуватися переглядом. Може він і трохи абсурдний і з традиційним американським гумором, який деяким набрид, але по-справжньому забавний, по-справжньому змушує посміхатися і зрештою після нього залишається дуже приємне враження.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет - це історія 4 шалених днів дрібного злодюжки Гаррі Локхарта, який замість в'язниці випадково потрапляє на знімальний майданчик і настільки всіх дивує, що отримує роль у фільмі. Він починаюча зірка, який проводить свій час на вечірках, і на одній з таких вечірок він зустрічає дівчину своєї мрії, в яку закоханий ще зі школи. І тут то все і починається ...

 

Не хочу більше нічого розповідати про сюжет, тому що переказати це нормально і зрозуміло все одно неможливо, та й немає необхідності. Краще подивіться самі. А ось кілька слів про акторів сказати варто, бо вони безумовно заслуговують на увагу. Акторський дует Роберта Дауні молодшого та Вела Кілмера вийшов чудовий. Недотепа Дауні, не завжди розуміє що відбувається і що потрапляє у все нові і нові колотнечі і завжди спокійний, серйозний і розважливий Кілмер, він же Гей Перрі (так-так, не дивуйтеся)) чудово доповнюють один одного.

 

 

 

Загалом, це кіно, яке абсолютно не напружує і допомагає відволіктися. Це саме той варіант, коли просто хочеться добре провести час.
------
оцінило: 0 люд.