Заміж у високосний рік

Згідно з ірландською легендою, раз на чотири роки, у високосний рік, 29 лютого, дівчина, яка опинилась в Ірландії з коханим, котрий ніяк не наважиться освідчитись їй, може сама запропонувати йому руку й серце. Саме це вирішує зробити декоратор квартир Анна Бреді, яка їде за коханим з Бостона в Дублін...

Фільм добрий і трохи наївний, однак, це не заважає йому бути живим і динамічним. Події у фільмі гармонійно змінюють один одного не залишаючи місця нудьзі. Історія картина чиста і цнотлива. Непошлий гумор персонажів викликає щирі посмішки та сміх, комічні ситуації чудово підкреслені оператором.

У Вас не має доступу для завантажень

Окремо добрих слів заслуговує виконавиця головної ролі Емі Адамс. Її персонаж перетворюється в міру розвитку сюжету з бізнес-леді в нормальну жінку. Вона починає розуміти, що її життя напхане безліччю непотрібних дрібниць і умовностей, що не дозволяють знайти справжнє, істинне щастя. Світ, в якому вона живе, тепер перестає бути її світом. Актриса створила кілька цікавих образів у процесі цього переродження.

 

 

 

Цей чудовий сімейний фільм, незважаючи на «сопливість жанру» не змусить нудьгувати глядачів. Сюжет динамічний і сповнений незвичайних поворотів і розв'язок.
------
оцінило: 2 люд.