Що б ви зробили

Намагаючись допомогти братові, молода жінка погоджується взяти участь у смертельній грі "Що б Ви зробили", влаштованій садистом-аристократом.

Багато хто говорить, що фільм дуже схожий на «Пилу». Я вважаю, що подібності дуже мало. Воно є, але це як подібність між «Запорожцем» і новеньким Ford Focus - вони обидва автомобілі. «Пила» стала чи не класикою (не рахуючи кількох останніх частин), а цей фільм всього лише скромний представник жанру. Мотив садистів - просте розвага, так би мовити, розвіяти нудьгу, посміятися, Джон Крамер переслідував більш високі цілі, і розвага ні входило в його мотиви. Можна до безкінечності порівнювати обидва фільми, і ні по одному пункту «Що б ви зробили» не перевищить «Пилу». 

У Вас не має доступу для завантажень

Сам фільм досить таки передбачуваний - з самого початку зрозуміло, що «ласе» пропозицію Шепарда про легкий заробіток добром не закінчиться. Але наївна, загнана в кут дівчина (як і семеро інших відчайдушних бідолах) все ще вірить у гуманність, вірить у халяву, і вирішує погодитися на привабливу пропозицію. Що буде далі, ясно і дитині - бідолахи виявляються під замком в будинку садиста, і допомоги чекати нізвідки, і вихід лише один - виконувати волю господаря, тобто методично знищувати все таких же любителів халяви. Природно, до ранку повинен дожити всього лише один - інших у витрату. Щасливчик вранці покине будинок не сказати що цілий і неушкоджений, з великою сумою грошей, але з поламаною психікою і руками по лікоть у крові недавніх товаришів по нещастю. Ось і весь заміс. Була одна млява спроба доктора (який раптом вирішив виправити карму) врятувати нещасних, але все накривається мідним тазом ... 

Не буду ходити навколо і скажу прямо - якщо б не Саша Грей, цей фільм, можливо, пройшов би повз мене. Непоганий маркетинговий хід продюсерів, заманити в посереднє кіно вельми популярну актрису дівчину. Ну, хто така, наприклад, Бріттані Сноу? Або Девід Гай Леві? А комусь щось говорить ім'я Джеффрі Комбса? Отож ... А Сашу Грей знають дуже і дуже багато, і необов'язково навіть знайомитися з її «творчістю», її ім'я на слуху в Рунеті. 

 

 

Сам фільм дуже нагадує «13» Гели Баблуані, хіба що «13» не такий кривавий. А так подібності дуже багато, аж до фінальної розв'язки. Ну а сам фільм «Що б ви зробили» не має якихось особливих позитивних якостей - ні блискучої акторської гри, ні оригінального сюжету, ні візуальних ефектів у фільмі немає. Єдине, що чіпляє - як же далеко готові піти люди, якщо їх загнали в кут. Причому в цій ситуації навіть гроші відходять на другий план - адже гра йде на власну шкуру.
------
оцінило: 0 люд.