Брехун, брехун

Комік Джим Кері грає завзятого брехуна, який вимушений говорити правду протягом доби: в день народження його сина дивним чином виконується заповітне бажання хлопчика - щоб тато говорив тільки правду. Удачливий процвітаючий адвокат Флетчер Рід несподівано терпить повний крах, коли виявляється, що найбільше його надбання - його красномовство, його "язик без кісток" - може стати раптом найбільшою перешкодою в житті.

Герой Джима - продажний адвокат, який в один прекрасний день перестає брехати. Це як притча про хлопчика і вовків - до того моменту, як герой придбав кришталеву (вимушену здебільшого) чесність, його рідні вже перестали йому вірити. А невдачі, природно, обрушилися на нього в самий непотрібний момент. А колеги і друзі дізнаються про себе багато нового, кар'єра буквально валиться і відбувається багато чого комічного.

У Вас не має доступу для завантажень

Насправді, в герої Джима немає нічого поганого - всі ми вкрай гніленькіе люди, і це обов'язково проявиться, якщо почнемо говорити все, як на духу. Це моя особиста думка.

 

 

А взагалі - веселе, вже майже класичне кіно, яке я дуже раджу дивитися в оригіналі.

 

 

 
------
оцінило: 1 люд.