Гра смерті

Захищаючи відомого дипломата, його особистий охоронець зі своєю командою опиняються з пораненнями в лікарні, де знайомляться з медсестрою, що працює під прикриттям. Вони вирішують об'єднатися для захисту дипломата, але невдовзі медсестра розуміє, що ситуація складається зовсім не так, як хотілося б усім. Кожен з компанії стає учасником однієї гри - гри смерті.

По суті справи, цей фільм не представляв би інтересу, якби не та обставина, що він став останньою випущений в прокат картиною з Уеслі Снайпсом перед тим, як він відправився до в'язниці. 9 грудня 2010 Снайпс почав відбувати трирічний термін за несплату податків. У зв'язку з цим особливо символічна сцена в «Грі смерті», де герой Снайпса в церкві кається перед священиком і Богом у скоєних гріхах. У реальному житті Снайпс теж розкаявся перед журналістами у фінансових махінаціях, а адвокати актора всіляко намагалися домогтися для свого клієнта умовної судимості. Але правосуддя залишилося непохитним, і Уеслі, як «простий смертний», сів у справжнісіньку тюрягу.

  Game-of-Death-2010-BDRip-ukr.eng-Hurtom.torrent
[16.38 Kb] (Завантажили: 10)

Втім, мимовільна додаткова реклама, навряд чи допоможе «Грі смерті» заробити гроші в продажах на DVD. Фільм дуже слабкий, причому навіть просто як «тупа стрілялка». Сюжет 2-х словах такий: агент ЦРУ Маркус (Уеслі Снайпс) впроваджено у злочинну організацію. Задача - як тільки надійде «команда згори», знищити злочинного авторитету Сміта, охоронцем якого, за легендою, Маркус є. Але несподівано колеги Маркуса, оперативники ЦРУ на чолі з «відморожених» Зандер (Гері Деніелс) самі намагаються «прибрати» Сміта. А оскільки Маркусу ніякої «команди згори» на ліквідацію не надходило, він починає захищати Сміта від своїх «друзів», попутно розуміючи, що його колеги - вже не «служителі закону», а бандити, що переслідують власні корисливі цілі.

 

 

Фільм дуже динамічний, але його наївно-сміхотворна неправдоподібність у всьому, зводить інтерес до подій на екрані до нуля. Лиходії поводяться в гірших традиціях відспіваного трешу. За всю стрічку у них було безліч реальних можливостей прикінчити головного героя, але «вороги» не одну з них не використовують, тим самим сильно ускладнюючи собі життя. Патрони в зброї взагалі не закінчуються ні в кого і ніколи. Основна частина дії відбувається в лікарні, в якій лиходії і головний герой носяться по коридорах і палатах, випускаючи один в одного безліч куль. При цьому колом, природно, кров, трупи, руйнування, але більша частина персоналу лікарні нічого не помічає, і лікарня продовжує працювати у звичайному режимі! Звичайно, творці стрічки можуть послатися на те, що на всьому вогнепальну зброю нагвинчені глушники, але «непомітність» для оточуючих тривалого бою з невпинної пальбою виглядає просто смішно! Сам Снайпс, як актор, практично не грає, вираз його обличчя майже не змінюється в будь-яких сценах, тільки в епізодах рукопашних сутичок він і цікавий. А ось «главгад» Гері Деніелс навпаки старається. Видно, що Денієлсу подобається зображувати «мразь», і з акторським завданням він справляється. Інша справа, що головний лиходій - все одно карикатурний і непродуманий персонаж, тому його всерйоз не сприймаєш.
------
оцінило: 0 люд.