Пожежі

Після своєї смерті, мати, Наваль Марван, заповідає своїм дітям, близнюкам Жані та Сімону, віднайти їхніх батька і брата, про яких вони ніколи нічого не чули. Для того, щоб розгадати сімейні таємниці, їм потрібно вирушити на Середній Схід, Батьківщину матері, землю постійних воєн та безсмертного кохання. 
Але деякі таємниці краще було б не знати...

«Пожежі» - це ні в якій мірі не розважальне кіно. Під час перегляду не вийде ні відпочити душею, ні розвантажити мізки, скоріше навпаки. Звичайно, в основному доведеться саме відчувати, а не думати - оскільки навіть детективна інтрига побудована так, що абсолютно не запрошує гадати, у чому ж там суть, але загальний підсумок від цього не змінюється.

У Вас не має доступу для завантажень

Історія про жінку на громадянській війні, на перший погляд схожа на десятки і десятки аналогічних історій, насправді унікальна, оскільки увага автора сконцентрована тут навіть не на самих подіях часів конфлікту в Лівані, а на їх сприйнятті очима дітей померлої героїні цих подій.

 

Це не політичний памфлет, і навіть не моралізаторсько-філософська картина, покликана показати нам, наскільки жахлива війна і бла-бла-бла, це дуже Психологічна і драматична картина, яка розкриває нам внутрішній світ жінки безпрецедентною духовної сили. Жінки, яка змогла пройти через не вимовляючі речі, не зламавши і зберігши в душі любов і музику.

 

 

 

Цей фільм зроблений просто дивно щиро і сильно. Від сюжету до акторської гри, все тут пройняте глибоким почуттям, яке неможливо не відчути.
------
оцінило: 0 люд.