Водний світ

В далекому майбутньому льодовики розтанули і вся суша занурилась під воду. Залишилось тільки декілька плавучих місць, жителі яких ніколи не бачили землю. Єдиною і абсолютною цінністю на безкрайніх океанічних просторах стає придатний для вирощування їжі грунт. Герой Кевіна Костнера, заробляє на життя пошуками землі, дізнається про те, що легенда про існування загадкової суші цілком реальна, Але карта, що вказує шлях до заповітної мрії, виявляється об'єктом домагань морських піратів ...

Досить цікава ідея фільму. Люди живуть на воді і мріють побачити землю. Та й живуть вони так довго, що одна людина мутувала, і тепер він наполовину риба, наполовину людина. Фільм показує його і неприємності які сталися з ним.

У Вас не має доступу для завантажень

Спочатку фільм показує, що не можна довіряти чужим людям, але після того, як його рятують все змінюється. У нього з'являються людські почуття, і що йому хтось може бути дорогий. Відмінний бойовик з романтичним ухилом.

 

 

 

Кевін Костнер у головній ролі виглядає просто супер, а дивлячись на його човен просто заздриш. Також відмінно виглядав головний лиходій, гуморний дядько вийшов. Взагалі фільм залишив тільки позитивні враження, а дивлячись на красиве море неможливо відірватися від екрану. Операторська робота сама бездоганність.
------
оцінило: 0 люд.