Проклятий шлях

Чикаго часів Великої депресії. Два сини - Майкл Салліван-молодший і Коннор Руні відчайдушно прагнуть завоювати прихильність своїх батьків - Майкла Саллівана-старшого, гангстера з ірландського клану, і Джона Руні, боса Саллівана-старшого, який замінив йому батька. Ревнощі і суперництво штовхають їх всіх на згубний шлях. 
Сім'я Саллівана-старшого стає жертвою страшної "професії" глави сімейства. Гинуть його улюблена дружина і молодший син Пітер. Помста і трагедія стають постійними супутниками Майкла і його сина, що залишився в живих...

«Проклятий шлях» - це справжній витвір мистецтва з дуже своєрідним стилем. Блискуча гра акторів, музика і видатна робота оператора і художника-постановника безумовно відіграють найважливішу роль у сприйнятті цієї картини. Є фільми, в яких на перший план виходить сюжет, сенс, мораль, а все інше (музика, операторська робота і так далі) як додаток, але це не той випадок. У даному ж випадку, на мій погляд, саме форма, спосіб вираження ідеї цього кіно, виходить на перше місце, як головна цінність фільму.

У Вас не має доступу для завантажень

Якщо говорити про невеличкі негативні аспекти даного кіно, то під час перегляду не покидає відчуття того, що в окремих епізодах сюжет можна було б зробити більш інтригуючим, і, трохи «загострити». Але в цілому, вийшло дуже навіть пристойно. Як би там не було, звичайно режисерові і сценаристам видніше, і та робота, яку вони виконали, гідна глибокої поваги. Кіно вийшло дуже хорошим, і що дуже важливо залишає приємний післясмак. Раджу подивитися!

 

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.