Джі. Ай. Джо: Атака кобри 2

За наказом Зартана, який прийняв подобу президента США, на захист уряду стає спецпідрозділ "Кобра", а загін "G.I. Joe", що виконував раніше ці обов'язки, ліквідовується. Члени "G.I. Joe", які вижили, об'єднуються, щоб завдати удару у відповідь.

Елітного підрозділу G.I. Joe доручають завдання знайти і знищити ворожий секретний склад боєприпасів в якійсь пустелі. Після виконання завдання за наказом липового президента, їх табір був атакований і практично повністю знищений. У живих залишається трійця бійців, які розуміючи всю безвихідь ситуації, що склалася просять допомоги у єдиного, кому вони можуть довіряти. Цією людиною є командир, чиїм ім'ям і названо загін. Разом вони повинні з'ясувати причини зміни настроїв у лідера їхньої улюбленої країни і помститися за смерть своїх товаришів. Все це потрібно зробити не зволікаючи, адже лиходії з команди «Кобра» не збираються зволікати і готові знищити весь світ, адже тепер у них в руках не тільки владу над державою, але ще і весь його ядерний потенціал. Його то негідники і збираються використовувати, але доблесні вояки звичайно ж не дадуть їх планам здійснитися ... 

У Вас не має доступу для завантажень

Я і від першої частини не був у захваті, але у стрічці Стівена Соммерса був дуже завзятий і якісний екшен, який супроводжували сексуальна лиходійка одягнена в латекс і чимала кількість більш-менш забавних жартів. Після звістки про зміну постановника на нелюбимого мною Джона М. Чу, стало зрозуміло що і це зникне з раціону і без того бідного фільму. До цього режисер зняв такі «шедеври» як сиквели до божевільних танцюльки з циклу «Крок вперед» і огидним документалку про «видатного» співака Джастіна Бібера «Ніколи не говори ніколи». Такий послужний список не обіцяє нічого хорошого, що втім і сталося. Сіквел вийшов потворно плоским, дурним, нудним, дешевим і затягнутим. У порівнянні з цим «видовищем», навіть перша частина виглядає справжнім шедевром екшен жанру. 

 

 

Повністю пропав адекватний гумор, який хоч якось пом'якшував натужні діалоги. Зникла красуня на перших ролях. Її спробували замінити новою позитивною героїнею, але зовнішність у новенькій занадто модельна і вже точно не військова. Невдало впихнули якусь подобу екшену, яке виглядало дуже химерно і нудно. За що відбуваються баталіями було абсолютно нецікаво дивитися, що у стрічці, де все тримається саме на дію, рівносильно трагедії. Ну і найголовнішим упущенням є убогий сценарій, який важко охарактеризувати цензурними висловами. Було відчуття, що автори вирішили просто напхати всілякі пафосні і шаблонні промови зі старих добрих бойовиків і видати їх за жалюгідну подобу своєї ідеї, яка повністю відсутня. У всьому геть відсутня логіка і обгрунтованість, а вже про забуті закони фізики навіть згадувати не варто.
------
оцінило: 0 люд.