Транс

Зв'язавшись із бандитами, Саймон з їхньої подачі краде картину Гої, вартість якої не один і не два мільйони доларів. Провернути справу йому було не важко, оскільки він займається продажем подібних речей на аукціонах. Проблеми настали після самої крадіжки, коли після удару по голові, хлопець геть забув, куди він сховав картину! Бандити, використовуючи тортури, намагаються витягти спогади шляхом гіпнозу. Сеанси гіпнозу раз за разом стали геть стирати кордони брехні і правди, реальності і фантазій, що призвело до несподіваного кінця.

«Транс» запаморочливе, атмосферне кіно, зачаровує глядача поступово, створюючи ілюзію очевидності сюжету. 

 

Денні Бойл - відомий провокатор, його фільми завжди не так однозначні, як може здатися з першого погляду. Інтерпретація маловідомої телевізійної стрічки «Транс» зуміла перевершити всі очікування. В черговий раз він зумів порадувати глядача не просто хорошим кіно, а «головоломкою», гідною усіляких похвал. «Транс» - це багатошарова історія шахрайства з багатьма змінними. 

У Вас не має доступу для завантажень

Аукціонер Саймон відмінно знайомий з системою, він може її обдурити, при певному збігу обставин він стає організатором пограбування. Природно щось пішло не так, і головний герой втрачає пам'ять, а попутно і витвір мистецтва, тепер в щоб те не стало необхідно відновити хронологію подій і повернути трофей. 

 

Людський розум - загадка, він здатний зберігати і ховати інформацію так глибоко, що вивудити її допоможе тільки час або альтернативні способи впливу, простими пігулками справі не допоможеш. У гру вступає психотерапевт, який використовує гіпноз. Поступово проникаючи в свідомість Саймона, дівчина стає мимовільним учасником круговороту подій. 

 

 

 

Відмінний сюжет, дуже точно підібраний саундтрек, талановитий режисер, прекрасний підбір акторів і їх майстерність - все це частини мозаїки під назвою «Транс». 

 

Фільм дає можливість глядачеві не просто спостерігати за подіями, а взяти участь в розгадці тонкої психологічної головоломки, сюжетна лінія поступово з кожною хвилиною розплутує клубок подій, залишаючи за собою останнє слово.
------
оцінило: 0 люд.