Ромео повинен померти

У них є зброя. У них є гроші. Але в них немає жодних шансів проти колишнього поліцейського Хан Сінга. Бойове мистецтво поза законами гравітації і витончені візуальні ефекти чудово поєднуються із зоряною музикою. Захоплює гра крутого і готового на все Хана, не без взаємності закоханого в Тріш Про Дей, не дивлячись на те, що їх сім'ї ведуть жорстоку війну за поділ територій в Окленді. Небезпека об'єднує закоханих, коли вони намагаються з'ясувати дійсні причини кривавих розбірок. 

Дуже і дуже динамічний фільм за участю майстра східних бойових мистецтв Джета Лі.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм виконаний у строгій відповідності стилю самого Лі. Це стосується і сюжету, і його головного героя, і безпосередньо постановки поєдинків. Але перед нами не звичайні битви - це просто справжнє шоу! Але це досить красиве і видовищне шоу. А що ще потрібно для хорошого екшна ... Втім нудьгувати не доведеться точно, так де всі перестрілки, погоні, бої виглядають і виглядають дійсно здорово.

 

«Ромео повинен померти» - один з кращих голівудських фільмів Лі. Варто відзначити, що робота Джета в Піднебесній і робота в США - дві абсолютно різних речі. Однак цей факт є скоріше плюсом, так чим більше різнопланових фільмів, тим відповідно ширший вибір.

 

 

 

Загалом, Джет Лі представляє знамениту історію кохання, в абсолютно новому сучасному стилі. Любителям екшнів - вибухових екшнів, раджу обов'язково подивитися ...
------
оцінило: 0 люд.