Одружуся з першою ліпшою

Молодий чоловік на прізвище Андерсон ніяк не може влаштувати своє особисте життя. Зі своєю колишньою подружкою він розійшовся так несподівано, що потім цілий рік ходив похмурішим за хмару. Його друг, надія і опора в будь-якій ситуації, не міг більше виносити подібного стану товариша і запропонував йому одружитися на першій зустрічній. Недовго думаючи, Андерсон робить пропозицію руки і серця незнайомій офіціантці. Та, до загального здивування, погоджується. Пізніше, правда, з'ясовується, що покликати заміж і погодитися - це ще півбіди, а ось витримати знайомство з батьками - що з того, що з іншого боку - це випробування куди як складніше.

Фільм радує тим, що однаково добре прописані не тільки головні герої, а й батьки та друзі тих. 

У Вас не має доступу для завантажень

Чудовий акторський склад. Головні ролі виконані просто здорово, Джейсон Біггс і Айла Фішер грають на диво. Особливо хочеться відзначити Джейсона, після «пирога» його сприймали як актора однієї ролі, але парою романтичних комедій він довів що він «добротний актор». 

 

Батьки у фільмі бували настільки яскравими, що відсували своїх «молодих колег» на задній план. Якраз завдяки хорошій грі всіх без винятку акторів і хорошою сюжетною лінією тримається цей фільм ...

 

 

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.