Початковий код

Капітан американської армії Колтер Стівенс, який ще мить тому був в пустелі Іраку, раптом прокидається від поштовху в чиказькому приміському потязі. Хоча всі довкола його, схоже, знають та сам він не розуміє, як він тут опинився. Проходить ще кілька хвилин і потяг вибухає.

Наступне, що він побачив після смерті від вибуху - стіни камери та свого "контролера", який ставить йому незрозумілі питання, відповіді на які самі собою спливають у нього в пам'яті. Потроху Колтер дізнається, що став частиною секретного урядового проекту, технології якого дозволяють йому перенестись в тіло людини за вісім хвилин до її смерті. Першим завданням Стівенса стає знаходження смертника в тому самому потязі...

Скажу відразу - від фільму я в захваті. Сподобалося все - непоганий сюжет, актори, професійне виконання і в цілому атмосфера фільму.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм залишає після себе дуже приємний післясмак, якщо можна так висловитися. Сюжет, звичайно, не надто філософський (все лежить на поверхні, так що не бійтеся, що щось не зрозумієте), але все одно налаштовує на різні думки про те, що може бути кожна наша дія не випадкова, а служить якійсь меті.

Концепція у фільму досить проста - повторення сюжету, кожного разу додаючи трохи інформації, поки всі шматочки головоломки не зійдуться і ми не побачимо картинку цілком. Виглядає дуже цікаво. Вас повністю затягне те що відбувається на екрані.

Пару слів хотілося б сказати і про акторів. Всі молодці, але Джейк Джилленхол виділяється на тлі всіх. Майже весь фільм він утримує всю увагу на собі, при цьому чудово граючи.

 

 

 

Раджу вам всім подивитися цей фільм, гарантую, що ви не пошкодуєте. Приємних переглядів!


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.