Армійські пригоди

Нерозлучні друзі Боунз і Джек зовсім не думали ставати героями. Вони записалися в резервісти американської армії, щоб заробити грошей і відкрити власний магазин. Але тихої служби в тилу не вийшло. Вільний світ знову в небезпеці, і ось вже браві вояки вирушають битися до Африки. 

Це зовсім не входило в плани Боунза і Джека, у яких по рівню героїзму в крові обігнав би і кролик. Але тут, за іронією долі, справа обернулася так, що саме цьому ексцентричному дуету належить внести основний вклад до перемоги.

Комедія хороша. Ржака початку дев'яностих. Вийшло досить цікаво. Не розриває свідомість, як заряд гранатомета. Але все одно приємно.

У Вас не має доступу для завантажень

Полі Шор дуже гарний. Він вміє грати. І схожий на молодого Віна Дизеля. Особою, звичайно. Те, як його герой віджимається, варто перегляду. І пари десятків віджимань. Коли він бореться з коброю, то розумієш, що це не лос-анджелеський замашки. Справжній Нью-Йорк, Бронкс якийсь!

 

Герої досить шаблонні. Але вони приємні. За ними цікаво спостерігати. Кожен має характерну рису. І свої слабкості. Але в потрібний момент вони обертаються достоїнствами.

 

Те, як змінюється зачіска Шора по ходу фільму, вражає уяву. Спочатку це просто щось. Потім стильний армійський «голяк». І так весь час. Трохи більше, трохи менше.

 

Цікаво взята ідея. По-перше, армія. Не морська піхота і не флот. І треба ж, водоочисні війська! Дивлячись такі фільми, дізнаєшся ще щось.

 

 

 

Непоганий фільм, який підніме настрій. Є дуже веселі моменти. Є досить серйозні. І все разом вибудовується в цікаву історію.
------
оцінило: 0 люд.