Війна світів

Екранізація однойменного романа Герберта Уеллса про вторгнення на Землю марсіан, чия зброя перевершує найсучасніші розробки людства. Захоплююча битва прибульців і людей, які повинні перемогти, щоб вижити і відстояти своє право на існування.

Фільм вийшов дуже хорошим напевно тому, що за його роботу взявся сам маестро фантастики - Стівен Спілберг, відомий такими фільмами як «Парк Юрського періоду», «Трансформери», «Люди в Чорному 2» і так далі. Безумовно фільм виявився найвищої якості та збори в світі переступили за півмільярда доларів!

У Вас не має доступу для завантажень

Дуже продуманий фантастичний сюжет фільму не дає глядачеві нудьгувати під час перегляду. Звичайно Спілберг прикрасив справжній сценарій ("Війна світів» Герберт Уелс), внісши в нього невеликі поправки на час (тобто, автор не став знімати фільм, де дії відбувалися в 19 столітті, а переніс їх у наш час) і це вийшло чудово.

 

Що стосується спецефектів, то Спілберг як завжди не підкачав. Всі машини інопланетян були продумані до такої міри, що здавалося вони існують по справжньому. Так само мені дуже сподобалася сцена бою між людьми і прибульцями - саме тут спілбергівські спецефекти проявили себе в найкращій мірі.

 

Озвучка фільму і гра акторів теж виглядали непогано. Головний герой - Том Круз чудово увійшов у роль свого персонажа.

 

 

 

«Війна світів» можна вважати по істині одним з кращих фантастичних фільмів на сьогоднішній день. Дуже хотілося б, що б таких шедеврів кіномистецтва було набагато більше у світовому кінематографі, ніж зараз!
------
оцінило: 0 люд.