Кров'ю і потом: Анаболіки

Фільм розповість про горе культуристів, які вирішили підзаробити грошей, викравши багатого бізнесмена. Щоб все пройшло ідеально, Едріан і Деніел надивилися бойовиків, а також заручаються підтримкою злочинця Пола Дойла який тільки вийшов на волю. Але, як мовиться, сила є, розуму не треба, що в підсумку призводить до повного краху з планом. Віктор Кершоу, викрадений качками, рятується і наймає детектива, завдання якого усіма силами знайти злочинців перш, ніж це зробить поліція Майамі.

Новий фільм Майкла Бея «Кров'ю і потом: Анаболіки», заснований на реальних подіях, і хочу сказати що це дуже гарне кіно, приголомшлива робота режисера! Фільм з бюджетом в 26 000 000 $ виявився дуже цікавим і видовищним!

  Pain-Gain.avi.torrent
[11.41 Kb] (Завантажили: 74)

Сюжет захоплює з самого початку і не змусить вас нудьгувати ні хвилини! Фільм розповідає нам реальну історію про трьох бодібілдерів з Майамі, штат Флорида!

 

Велике спасибі Крістоферу Маркусу, Стівену МакФілі і Піту Коллінзу за такий сценарій!

 

Всі актори впоралися зі своїм завданням просто чудово! Особливо хочу відзначити Марка Волберга і Двейн Джонсона, вони як завжди були на висоті!

 

Також велике спасибі Стіву Яблонські за приголомшливий музичний супровід.

 

 

 

Загалом фільм виявився дуже веселим і динамічним! Всім рекомендую до перегляду!
------
оцінило: 0 люд.