Персі Джексон: Море чудовиськ

Хтось отруїв священне дерево Талії, а отже захист Табору Напівкровок ось-ось зникне і вже ніщо не зможе утримати чудовиськ від вторгнення. Зцілити дерево здатне лиш міфічне Золоте Руно, сховане на острові циклопа Поліфема.

 Щоб відшукати руно, Персі Джексону доведеться переплисти Море Чудовиськ та дати бій його мешканцям — Сциллі і Харибді, сладкоголосим сиренам та підступній чарівниці Цирцеї. Після вдалого прокату першої частини про пригоди Персі Джексона, сина одного з олімпійський богів, було вирішено негайно знімати і продовження. Враховуючи постійний інтерес дитячої та підліткової аудиторії до фільмів фентезійного напрямку, ідея була цілком обгрунтованою. Так, через два роки після виходу першого фільму, почалися роботи над проектом "Персі Джексон: Море чудовиськ", який перший час носив назву "Олімпійці: Море чудовиськ".

Завантажити фільм Персі Джексон: Море чудовиськ:

  Percy-Jackson2013.torrent
[15.06 Kb] (Завантажили: 36)

Другий фільм знову таки був знятий по наступній книзі серії, що носить однойменний заголовок. Самі зйомки проходили трохи менше року: розпочавшись у червні 2012, вони закінчилися в січні 2013, після чого пішов пост-продакшн, щоб встигнути випустити стрічку до літа, коли починаються відпустки і канікули. Як і в першій частині, на глядачів очікує той самий основний акторський склад, серед якого імена Пірс Броснан, Розаріо Доусон, Шон Бін. Режисерське крісло, замість Кріса Коламбуса, зайняв німець Тор Фрондейталь, для якого це перший великий проект.

Кріс Коламбус, який останнім часом захопився заступництвом подібних фантастичних проектів, виступив одним з виконавчих продюсерів, як і у випадку з першим фільмом.

 

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.