Обіцянка

Детектив відділу з розслідування вбивств Джері Блек виходить на пенсію. Останній робочий день Джеррі закінчується прощальною вечіркою, де колеги дарують йому квиток на літак до Мексики, де Блек давно мріяв порибалити.  У той же час в горах знаходять понівечений труп восьмирічної дівчинки. Вихід на пенсію відкладається, як втім і поїздка до Мексики: Джері приїздить на місце злочину. І саме старий детектив бере на себе важкий тягар повідомити батьків про те, що їхню дитину безжально вбили.  Мати дівчинки вимагає від Блека обіцянку, що він обов'язково знайде вбивцю. І Джері дає цю обіцянку, не уявляючи, що вона назавжди змінить його життя ...

Чудовий, похмурий фільм «Обіцянка» Шона Пенна за жанром є психологічною кримінальною драмою, виконаної в кращих традиціях класичного американського кіно. У цій картині головним стає навіть не сюжет, що полягає в тому, що детектив у відставці Джеррі Блек (чудова роль Джека Ніколсона) пообіцяв батькам знайти вбивцю їх дочки, але волею долі все сталося зовсім по іншому; головним стає тонкий психологічний образ кожного персонажа. Режисер, вміло балансуючи між жанрами, створив дуже неоднозначний і авторський фільм про злочин і покарання. Через вражаючу і символічну операторську роботу Кріса Менгіса, який створив холодну, відсторонену і красиву картинку, більш повно розкривається ідея фільму. 

У Вас не має доступу для завантажень

У картині зайнятий приголомшливий акторський склад, що включає Робін Райт, Аарона Екхарта, Сема Шепарда, Ванессу Редгрейв, Хелен Міррен, Міккі Рурка і Патрицію Кларксон. Навіть у крихітних епізодах ці актори виклалися на всі 100%, а від того фільм просто приємно дивитися, насолоджуючись високим класом акторської майстерності. Створений Джеком Ніколсоном персонаж - Джеррі Блек - одна з найкращих ролей Майстра в його кар'єрі, він показав все втому і безодню страждань свого героя, що знаходиться в прикордонному, напівбожевільному стані ближче до фіналу стрічки. Не менш відмінно зіграла і Робін Райт, чий персонаж є ключовим в інтризі картини. 

 

 

 

«Обіцянка» - фільм, який однозначно варто подивитися, адже це зовсім не одноразовий блокбастер; це справжнє позачасове кіно.
------
оцінило: 0 люд.