Затягни мене до пекла

Співробітниця виконавчої служби наказує виселити стару жінку попри усі її благання з будинку за несплату кредиту. Єдине, що може старенька - наслати у відповідь на неї страшне прокляття, завдяки якому та дуже швикдо потрапить до пекла. У самої ж жертви залишається лише мізерний шанс знайти провидця, який зможе її врятувати раніше, аніж пекельні лапи дотягнуться до її грішної душі.

«Затягни мене до пекла» я б назвав кращим фільмом жахів цього року. Особисто мені вже порядком набридли фільми про маніяків - вбивць. Хотілося чогось незвичайного, оригінального. І ось це сталося, я подивився фільм Сема Реймі, від якого у мене кров у жилах потекла швидше. На мій погляд дуже незвично, тут немає темного лісу, де за голою дівчиною біжить вбивця. У відмінності від «П'ятниці 13-е» тут немає ніяких сексуальних сцен. Відразу видно, що фільм знятий професійним ветераном. 

У Вас не має доступу для завантажень

А фільм дійсно страшний. Часом смієшся над собою, коли під час несподіваної появи старенької один раз за іншим пускає в жах. Та й не тільки від цього, у фільмі ще багато чого, від якого пускаєшся в невимовний страх. Фільм зізнаюся міг би налякати мене ще більше, якби я подивився його вночі, а не вдень. 

 

Багато хто вже напевно звикли, що на більшість фільмів жахів запрошують молодих і недосвідчених акторів. А тут же хоч і не супер зірки Голлівуду, але все таки відомі і впізнавані обличчя. Це такі як: Елісон Ломан і Джастін Лонг. І вони на мою думку зіграли непогано. 

 

 

 

Загалом мені сподобався фільм і я не шкодую про витрачений час на його перегляд.
------
оцінило: 0 люд.