Знаки

У штаті Пенсільванія разом з двома своїми дітьми і братом Мерріллом живе фермер Греєм Хесс. Спокійне життя цих людей і їх звичайний уклад життя несподівано буде зруйнований дивними подіями. 
Починається все з того, що на фермерських кукурудзяних полях загадковим чином укладаються величезні кола, діаметр яких досягає 150 метрів. Можливо кола, що з'явилися на полях - це сліди діяльності яких-небудь позаземних цивілізацій? 
Греєм намагається розібратися, що ж відбувається на його фермі і з його близькими. Йому треба розгадати загадку таємничих «знаків», щоб не дати розвалитися звичному світові, що його оточує ...

Особисто я не любитель фільмів про інопланетян та інших вигаданих персонажів, але ця картина краща з цього жанру. З перших хвилин я не міг відірватися від перегляду. Картина заворожує. Сподобався акторський склад і незвичайний сценарій. У цій картині є свій стиль, те, що не дає тобі встати з дивана і піти. Присутня якась суміш жанрів, ніяких вульгарних жартів, загалом фільм для всієї родини. Після перегляду я кілька годин залишався під враженням. 

У Вас не має доступу для завантажень

Особисто для мене все на вищому рівні. Відмінний сценарій, акторська і операторська робота, глибокий, філософський зміст картини. Окремо хотілося б відзначити музику. 

 

 

 

Мені здається, що це найкращий фільм про інопланетне вторгнення. Звичайно, ця картина не так вже і відома, але тим, хто її не дивився, подивитися варто.
------
оцінило: 0 люд.