Два стволи

Динамічний і напружений бойовик від творця "Контрабанди". Коли після великого пограбування Стіг і Боббі вирішують не ділитися наживою, після перестрілки один з одним, вони дізнаються, що обидва перебувають по одну сторону. Стіг - агент національної розвідки, а Боббі ж працює в МВС.

Обидва вони працювали під прикриттям і їх обох підставляють, що б вони вкрали гроші ЦРУ. Але, парочка виявилася не такою простою, як здавалося на перший взгляд! Старий пес Боббі і веселун Стіг незважаючи на ополчилися проти них поліцію, доведуть свою невинність, а попутно підірвуть кілька десяток тачок і вб'ють кілька поганих хлопців, адже на кону життя їх близьких.

У Вас не має доступу для завантажень

Сповна окупить себе стрічка "Контрабанда" (2011) дала шанс ісландському режисерові Бальтасару Кормакур зняти ще один фільм, правда з бюджетом трохи більший. Знову запросивши на роль Марка Уолберга, якому пару склав Дензел Вашингтон, Кормакур ставить фільм за коміксом Стівена Гранта "Два стволи". У центрі сюжету як завжди дві протилежності, яким доводиться об'єднатися, що б разом пройти шлях справедливості. Спочатку на роль Стіга планувалося взяти Оуена Уіллсона, а на роль Боббі Вінса Вона. Крім цієї парочки у фільмі ще знявся актор Джеймс Марсден. Напередодні виходу фільму, було вирішено випустити продовження коміксу під назвою "Три стовбура", що, можливо, в майбутньому наштовхне творців на продовження.

Два стволи / 2 Guns

Спочатку фільм мав знімати Девід О. Рассел, який працював з Волбергом над стрічкою "Боєць". Режисера залучив сама коміксу з класичною парою героїв. Але в підсумку все ж у крісло режисера посадили Бальтасара Кормакура. У результаті фільм вийшов більш "важким", ніж якщо б його зняв Девід О. Рассел. Як і у випадку з трейлером "Контрабанди", в трейлер до "Два ствола" звучала пісня Die by the Drop групи The Dead Weather.

Два стволи / 2 Guns


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.