Тренер Картер

Кен Картер приймає пропозицію стати головним тренером шкільної команди містечка Ричмонд. Раніше він теж вчився в цій школі й успішно виступав за її баскетбольну команду. Картер швидко розуміє, що гравці йому дісталися страшенно недисципліновані й без жодної краплі поваги до оточуючих. Та новий тренер не відступає, адже він хоче навчити юнаків перемагати. Перемагати не лише на майданчику, а й в реальному житті.

Я подивився цей фільм близько 5-ти разів, і з кожним переглядом він мені подобається все більше і більше. Це дійсно дуже хороший фільм. Він розповідає про те, що окрім баскетболу, дуже важливо мати гарну освіту.

У Вас не має доступу для завантажень

Він прийшов вчити баскетболу гравців, а вони стали студентами. Він прийшов вчити хлопчаків, а вони стали чоловіками.

 

На наших очах, за один рік ці хлопці дуже сильно подорослішали. І вони зрозуміли, що хотів довести К. Картер тим, що закрив спортзал. Якби не Трнер Картер, ці хлопці швидше за все зв'язали б життя з криміналом, але ні, в кінці фільму нам буде відомо, що більшість гравців змогли вступити до коледжу, і отримати освіту.

 

 

 

Після кожного перегляду цього фільму, в мені заряджається «енергія», цей фільм дійсно надихає. Раджу подивитися цей фільм. Він дуже багато чому вчить.
------
оцінило: 0 люд.