Нічого особистого

Офіцер ЦРУ Клер Стенвік (Робертс) і агент МІ-6 Рей Ковел (Оуен) залишили службу на урядові структури і тепер працюють на дві найбільші міжнародні корпорації-конкуренти. Їх завдання - оберігати формулу продукту, який принесе неймовірну вигоду компанії, яка його запатентує першою. Вони – професіонали, вони обидва намагаються обійти суперника на два кроки, але швидко розуміють, що їх план знаходиться під загрозою зриву через одну незручність – кохання.

Цікаве кіно, яке захоплює своєю «шпигунською» атмосферою. Джулія Робертс і Клайв Оуен грають секретних агентів розвідки, які намагаються нажитися на війні двох величезних корпорацій воюючих між собою.

  Duplicity-2009-BDRip-2xUKR.torrent
[16.82 Kb] (Завантажили: 6)

Головним завданням є викрасти формулу чудодійного шампуню, який повертає волосся лисим. Шляхом неймовірних підстав і всіляких махінацій головним героям все ж вдається викрасти формулу, але вони ще не знають, що самі стали підставними особами в цій грі ...

 

 

 

Приємно дивитися. Фільм тримає в напрузі. Чого варта одна сцена, коли героїня, яку грає Робертс, передає файл з секретною інформацією. Загалом, дивитися раджу всім.
------
оцінило: 0 люд.