Школа супергероїв

Уілл Стронгхолд - типовий підліток, що збирається вступати в коледж, з досить нетипової сім'ї. Його батьки - Командор Стронгхолд і Джетстрім - супергерої, причому "найуспішніші" і дуже відомі. А Уїлл, відповідно, продовженець сімейної справи і йому належить піти не в звичайний коледж, а в заклад, де з обдарованих суперсилами дітей готують майбутніх супергероїв. Однак, є одна проблема - Уїлл абсолютно не "обдарований" будь-якими суперсилами. Що робитиме звичайна людина в суспільстві супергероїв?!

Милий сімейний фільм. У кращих традиціях старого доброго Діснея : тут підлітки не п'ють і не курять , матом не лаються , сексом не займаються , добро завжди перемагає зло , а у поганих хлопців обов'язково є шанс виправитися. Ймовірно , з таким набором фільм можна було б визначити як « кіно для тих , кому до 14». Або навіть менше. Але мені ось уже за двадцять - і дивлюся із задоволенням. Іноді кіно хочеться просто дивитися - не напружуючи мізки ( тому що сенсу особливо немає ), що не переживаючи за героїв , просто сидіти , поринувши в яскраву і безтурботну атмосферу і насолоджуватися. Цей фільм саме з такого розряду.

У Вас не має доступу для завантажень

Про акторів нічого особливо сказати не можна. Гра на середньому рівні , але персонажі все одно вийшли барвисті і оригінальні . Особливо гарний вийшов герой Стівена Стрейт . А ось головний герой викликав деяке розчарування - якийсь він ніякий , іншого слова і не підібрати . Хоча з іншого боку , можливо творці фільму і прагнули показати його саме таким .

 

До негативних моментів я б відніс деяку затягненість основної частини в порівнянні з фінальною. Битва зі злом відбувається практично миттєво: ні інтриги , ні видовищності. Ледве встигаєш збагнути , що до чого , як все вже закінчилося .

 

 

 

Правда , варто визнати , що враження від фільму це не так вже сильно псує і високих оцінок ця картина безумовно заслуговує . Півтори години перед екраном , про які зовсім не пошкодуєш , і - нехай і не згадаєш - але на душі щось позитивне залишиться ...
------
оцінило: 0 люд.