Афера Томаса Крауна

Рімейк однойменного фільму 1968 року зі Стівом Макквіном і Фей Данавей у головних ролях. Мільярдер Томас Краун (Броснан), перенасичений фінансист, викрадає з великого музею картину Моне вартістю в 100 млн. доларів. Кетрін Бенінґ (Руссо) - слідчий страхової компанії, повинна спіймати його... Якщо Ви не бачили ориґінальної картини, то цю подивитеся з великою цікавістю - все більш сучасно, технологічно, і кінцівка закручена досить дотепно - адже режисер зняв такі бойовики, як «Міцний горішок» і «Хижак»

Один з фільмів, який можна переглядати нескінченно.

  The-Thomas-Crown-Affair-1999-Ukr-Eng-sub-Eng-BDRip.torrent
[17.3 Kb] (Завантажили: 13)

Блискуче акторське тріо: Броснан, Руссо і Лірі. На мій погляд, у Броснана і Руссо у цьому фільмі чи не найкращі ролі. Вона - типова розумна і в міру красива мадам середніх років, така собі інтелектуалка, яка піклується про свою фігуру, попиваючи зелену гидоту зі спеціальної пляшки. Дама захоплена роботою слідчого, але вона не безкорислива, як герой Лірі: страхова компанія виплачує їй щедрі винагороди. Розважлива, красива, хитра. Він - пересичений бізнесмен, не менше розумний, не менше хитрий, не менше розважливий. Відмінна пара - чи не так? Тільки, щоб цим розумним, хитрим, розважливим і цинічним людям стати парою, потрібно пройти через крадіжку, розслідування, гру, що нагадує часом танець, часом - боротьбу.

 

 

 

Хороше кіно. У міру інтриги, в міру любові. Всього в міру. Навіть героїв важко назвати пекельно красивими, хоча вони красиві - це безперечно. Зовсім ніяких «соплів», що щиро радує ...
------
оцінило: 0 люд.