Без компромісів

Детектив Том Брант лондонський поліцейський з важким характером. На початку картини він жорстоко б'є банду вуличних хуліганів, які намагалися викрасти машину. Начальство готове звільнити норовливого детектива. Тим часом у столиці з'являється маніяк, що вбиває поліцейських, і керівництво поліції готове все пробачити, якщо вдасться зупинити злочинця. Баррі Вайс вирішив прославитися і взяв собі прізвисько «Бліц» (блискавка), весь час вислизає, а колеги Бранта продовжують гинути. Бліц мстить поліцейським з якими йому довелося зіткнутися в минулому. Небезпека загрожує і самому Бранту - йому довелося свого часу мати справу з Баррі - він ледь не вбив його при затриманні кілька років тому.

Яким може бути фільм, якщо головний актор у ньому Джейсон Стетхем? Адреналіновим - так! Бадьорим - природно, найчастіше так і буває. Геніальним - рідше, але трапляється. Однак найпоширеніший варіант - це щось цікаве і драйвове кіно, причому зазвичай ближче до хорошого, ніж до поганого. І, слід відзначити, такі ось якості - зовсім не найгірший варіант для бойовика-трилера «Без компромісів». 

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм дивитися безперечно варто, бо це міцний і жорсткий трилер з загартованим, як сталь Джейсоном Стетхемом. Звичайно, з роками виходить дуже багато фільмів на рік з його участю і задається враження, що ми спостерігаємо якийсь серіал про чудового хлопця, у якого весь час змінюються імена, але, чорт візьми, цей хлопець ще як крутий. 

 

Навіть у цій стрічці Стетхем не поступається своїм колишнім ролям, він все такий же суворий, жорсткий мужик. Природно, не обійшлося і без поганого хлопця, в цій картині його зіграв Ейден Гіллен. Зізнаюся, що мені подобається, як Гіллен грає поганих і схиблених лиходіїв, і мені здається, що в цій картині він переплюнув своїм персонажем своїх попередніх з «Фатального вибору» і «12 раундів». 

 

Щодо сюжету, то тут все чітко і зрозуміло: є амбітний коп, є винахідливий злодій, жертви і все це уперемішку з чорним гумором і забійними діалогами, фрази які можуть запам'ятатися надовго. 

 

 

 

«Без компромісів» може зацікавити глядача своєю легкістю, відносною жорстокістю, суворістю ну і звичайно ж Джейсоном Стетхемом. Хоч фільм і багато хто лає, а мені він припав до душі, звичайно, це не річний блокбостер з величезним бюджетом, але саме те кіно, яке хочеться переглядати знову і знову...
------
оцінило: 0 люд.