Політ навігатора

Дванадцятирічний Девід зникає безвісти і таємничим чином повертається через вісім років, анітрохи не подорослішавши. Одночасно з його появою на околицях міста знаходять НЛО, яке потерпіло падіння, через зіткнення з високовольтною лінією. Все це не випадково. Всі ці вісім років Девід провів в космічній подорожі, зі швидкістю світла, яка тривала приблизно 5 годин, але 8 земних років. 
Для того, щоб повернутися у свій час, маленькому хлопчику доведеться пройти через ряд труднощів та експериментів, які ставитимуть над ним вчені з NАSА.

Не хочеться багато писати. Обійдемося категорією «стандарт». Красивий і добрий фільм. Путівка в дитинство. Добрі персонажі, забавні і зворушливі диваки. Дивишся і милуєшся! Все таки раніше знімали справжні фільми, позбавлені фальші. Не заради грошей і горезвісного три де. А щоб їх дивилися, і пам'ятали роками. «Політ навігатора» я бачив дуже давно, ще дитиною. Але він запам'ятався, і я вважаю одним з кращих пригодницьких сімейних стрічок.

У Вас не має доступу для завантажень

Спецеффекти досі виглядають на «відмінно»!. Вся справа в тому, як вони зроблені. Та й сам сюжет - він не новаторський, але простий, і такий, який і повинен бути у такого роду кінострічок. Дивіться таке кіно всією родиною, і отримуйте тільки позитивні емоції!

 

 

 

Наш світ і так суворий. А добрих фільмів мало. 1986 рік - вже давно за горами, ззаду нас. І фільм пройшов своє випробування часом. А якщо і через десятиліття «Політ навігатора» пам'ятають і люблять, значить це хороше кіно. Раджу!
------
оцінило: 0 люд.