Лавлейс

Біографічна драма 2013 року, що охоплює період життя з двадцяти до тридцяти років актриси порно фільмів Лінди Боріман, відомої суспільству як Лінда Лавлейс. Не всі знають фільм "Глибока глотка", який підніс її до хмар слави в рамках порноіндустрії і став віхою серед порно фільмів.

Біографія найвідомішої порноактриси Лінди Лавлейс. Щоб заробити подібну славу, їй потрібно було зіграти тільки в одному фільмі - «Глибоке горло». Все своє життя після цього вона присвятила боротьбі за права жінок.

 

"Глибока глотка" став проривом у видовому кіно з полуничкою. Цей же байопік розповість, як жінка прийшла до цього фільму, про ставлення до її роботи як самої актриси, так і громадськості. Зокрема покажуть її стосунки з чоловіком Чаком Трейнером, режисером і продюсером фільмів з її участю, який використовував дівчину.

  У Вас не має доступу для завантажень

Зі своїм виходом стрічка "Глибока горлянка" (1972) на ряду з "За зеленими дверима" (1972) і ще кількома фільмами став точкою прориву в ері порноіндустрії. У той період багато хто з подібних стрічок курирували гангстери, як у випадку і з "Глибокою горлянкою". "Лавлейс" Роба Епштейна і Джеффрі Фрідмана розповість про драму, яка розвивалася за лаштунками всього того, що показували потім в порнокінотеатрах. У мить ставша іконою порноіндустрії і предметом уваги не лише чоловіків, а й жінок, Лінда Лавлейс часто була бита своїм чоловіком Чаком Тейлором. На роль Лінди Лавлейс ще в 2011 році планувалося взяти актрису Кейт Хадсон, однак та була вагітною. Так зйомки відклали до моменту, поки вона не народить дитину. Однак, за деякими причин актриса не увійшла в проект і на роль Лінди Борімен взяли Аманду Сайфред. Під час підготовки до зйомок , Сайфред переглянула всі відео за участю граної героїні і прочитала книги самої актриси. Справжня Лінда Борімен свої останні роки життя присвятила кампаніям, спрямованих проти порнографії. Прем'єра філм пройшла в 2011 році на кінофестивалі незалежного кіно Sundance.

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.