Джобс: Імперія спокуси

Фільм закриття Sundance Film Festival 2013. Нова, зовсім інша історія про великого Стіва Джобса, засновника фірми Apple. Сюжет стрічки покриє період життя генія, починаючи з початку сімдесятих до 2000 року.

Багато хто користується спадщиною Джобса, багато хто знає хто він і намагаються наслідувати його ідеології. Однак, мало хто знає справжнього Стівена Джобса, самодостатнього й хитрого, трагічного і серйозного, винахідливого і амбітного. У геніїв і талановитих людей завжди знайдуться як заздрісники, так і шанувальники, але не кожному судилося витримати натиск.

 Завантажити фільм "Джобс: Імперія спокуси":

У Вас не має доступу для завантажень

Зроблений без особливої ​​допомоги від компанії Apple, цей фільм став однією з найбільш серйозних і близьких до правди стрічок про Стіва Джобса. Для режисера Джошуа Майкла Штерна "Джобс: Імперія спокуси" став першою масштабною роботою, хоча до цього у постановника вже була парочка робіт як режисерських, так і сценарних. Конкурувати йому особливо не довелося , адже незважаючи на культовість особистості Джобса, фільмів про його персону можна до цього було знято буквально парочка . Найвідоміша це "Пірати силіконової долини" (1999), де сюжет крутиться не тільки навколо творця плеєра iPod, але навколо всієї тієї братії, операційними системами яких ми зараз користуємося. Одночасно з "Джобс: Імперія спокуси" на екрани в 2013 році вийшов ще один байопік під тайтлом "iСтів" з Джастіном Лонгом у головних ролях. Для більшого входження в роль, актор Ештон Кутчер спробував харчуватися тими ж продуктами, які їв і його екранний протеже. Ні до чого хорошого це не призвело і артист через деякий час зліг із запаленням шлунка. Деякі сцени байопіку знімалися і в тих місцях, де промишляв і ріс Джобс. Так у кадрі можна побачити його рідний будинок і гараж.

 

 
------
оцінило: 0 люд.