Стокер

Фільм Стокер 2013 року одночасно є і драмою та містикою, що розповідає про особливі відносини дівчини та її дядька.

Після смерті батька Індії, її дядько Чарлі, про існування якого вона й не здогадувалась, приїжджає пожити з нею та її неврівноваженою матір'ю. В неї з'являються підозри, що цей загадковий та чарівний чоловік, має приховані мотиви, які вона прагне розкрити.

У Вас не має доступу для завантажень

 Перш, ніж отримати зелене світло, проект прочекав два роки, потрапивши в 2010 в Чорний список кіносценаріїв. Автором тексту став не хто інший, як "Майкл з Втечі", він же актор Вентворт Міллер. При чому сценарій "Стокера" став першим у списку кращих нереалізованих сценаріїв 2010 року. Однак, з волі випадку проект запустили . Для актора ця сценарна робота стала першою, натхненням послужила стрічка Альфреда Хічкока "Тінь сумніву". Зняли "Стокер" всього за 40 днів, що звичайно не рекорд, але це досить невелика цифра. Для корейця Пак Чхан Ука цей фільм став першим англомовним проектом у його кар'єрі. Для багатьох Пак Чхан Ук у першу чергу знайомий по своїй трилогії про Помсту, куди увійшли "Співчуття пану Помста", "Співчуття пані Помста" і "Олдбой".

 

 Спочатку планувалося на головні жіночі ролі взяти Джоді Фостер і Кері Малліган. Роль Чарлі Стокера спочатку віддали Коліну Ферту, але в підсумку персонажа зіграв Меттью Гуд. Сам Вентворт Міллер якось зізнався, що при написанні сценарію уявляв саме Гуда. Основним композитором трилера числитися Клінт Менселл, але над музикою попрацював і композитор мінімаліст Філіп Гласс. Останній написав мелодію, яку грали на роялі герої Васіковської і Гуда.

 
------
оцінило: 0 люд.