Ран

Старий правитель Хідетора оголошує про розподіл своїх володінь між трьома синами. Незабаром, двоє з них зраджують його...

« Ран » - безсумнівно чудовий фільм по великому твору . Чудова постановка і відмінна гра акторів. Якщо ви хочете подивитися драму , то « Ран » стане гарним вибором. Атмосфера трагічності і відчуття неминучого кінця не покидають протягом усього фільму .

  Ran-1985-ukr-BDRip.avi.torrent
[14.89 Kb] (Завантажили: 3)

Для мене фільм трохи суперечливий. З одного боку - він досить «японський ». Споглядання природи перемежовується з спогляданням людей , їхніх характерів , прийнятих рішень та їх пристрастей . І це робиться в типовій японській манері : нам намагаються показати справжні почуття , а судження ми вже винесемо самі.

 

З іншого боку , фільм « європейський» - яскраві кольори, які символізують різних братів . У деяких епізодах емоції персонажів властиві , скоріше , європейцям , ніж японцям .

 

 

 

З третього боку - це не історичний фільм , а справжня театральна постановка . Яскравий грим , яскраві костюми ... Фільм не претендує на звання історичного , та ним і не є . Його завдання не показати побут японців середніх віків , а розповісти історію. Історію «Короля Ліра» .

 

Я в фільмі на розчарувався. Фільм справляє враження і змушує співпереживати героям . Однозначно дивитися.
------
оцінило: 0 люд.