Виклик

У службу порятунку 911 надходить дзвінок від Лії Темплтон, дівчини-підлітка - у її будинок увірвався злочинець. Джордан Тернер радить дівчині зберігати спокій і заховатись нагорі, проте зв'язок раптово переривається. Джордан передзвонює Лії, проте слухавку піднімає чоловік і каже «вже зроблено». Через декілька днів у новинах повідомляють, що Лію Темплтон було вбито, після чого у Джордан стається нервовий зрив і вона покидає роботу.

Фільм переглядаєш просто на одному диханні. На самому початку фільму я зробив великий вдих і видихнути зміг тільки на тому моменті , коли несподівано екран став чорним. Абсолютно непередбачуваний момент закінчення фільму. Це те , за що я ставлю перший жирний + .

У Вас не має доступу для завантажень

Мене ще до перегляду фільму встиг шалено зацікавити трейлер. Вкрадена нікому не відомо для чого (!) Дівчина робить дзвінок з багажника машини (!) В службу 911 . Протягом усього трейлера / фільму її намагаються вистежити , врятувати , допомогти , але практично всі зусилля марні. Тримає в напрузі те, чи буде кінець хорошим : чи виживе вона. Адже на прикладі подібного фільму «Похований заживо» , можна помітити , що далеко не всі американські фільми мають банальний хепі -енд.

 

Ще один з плюсів фільму в тому , що головна героїня (дівчинка) Ебігал Бреслін надходить у всіх ситуаціях цілком розумно , адекватно , а не як у звичайних фільмах жахів і трилерах - на стільки нерозумно , що часом замислюєшся , хто ж це зумів придумати .

 

 

 

 

 

Те , що цей фільм змусить вас не відривати погляду від екрану до самого кінця , я гарантую .

 

До перегляду всім рекомендую .
------
оцінило: 0 люд.