Біллі Медісон

27-річний Біллі Медісон, спадкоємець одного з найбагатших власників мережі готелів, - пошляк, ледар і бовдур, цілими днями розважається з друзями біля басейну і п'є пиво. Він думає, що так буде завжди. Але наступає момент, коли батько повідомляє, що позбавить його спадку і передасть бізнес іншому, якщо Біллі не візьметься за розум. Умова, при якому Біллі зможе стати керівником компанії, жорстка: він повинен повторно закінчити шкільний курс, починаючи з першого класу. При цьому на кожен рік йому відводиться всього два тижні...

Легкий, веселий і добрий фільм за участю Адама Сендлера.

 

Дорослий хлопець знову йде до школи, щоб довести батькові, що може чогось досягти в цьому житті сам, без батькових грошей, спираючись на власні знання. На кожен клас йому надається два тижні.

У Вас не має доступу для завантажень

Особисто на мене фільм справив позитивне враження. Були відверто смішні моменти, трохи сумні, а так само неймовірно дратівливі.

 

Найбільше мене насмішив той момент, коли Біллі читав, отримані від «однокласниць» валентинки, а ще дзвінок вчительці, було ну дуже смішно!

 

Сумно було, коли йому довелося залишити школу через підозру на дачу хабара ...

 

Дратував мене найбільше аутичний вид Біллі, тобто, коли з ним розмовляють, він не дивиться в очі, рот напіввідкритий, погойдується з боку в бік, мені здається, цілком можна було обійтися і без цього.

 

 

 

В принципі, хороша американська комедія, трохи вульгарна, трохи наївна ...

 

Подивіться - буде привід для посмішки!
------
оцінило: 0 люд.