Сонна лощина

Події фільму відбуваються наприкінці XVIII сторіччя. Констебль Iхабод Крейн приїздить у місцевість пiд назвою "Сонна лощина", розслідуючи низку вбивств, жертвам яких відрізали голову. Мешканці вважають, що вбивця - привид вершника, якому колись також відтяли голову у цій місцевості.

Колись в ранньому дитинстві , коли я ще не знав ні Джонні Деппа , ні Тіма Бартона , фільм «Сонна Лощина » був для мене чомусь захмарно лякливим і містичним . Ніколи не забуду , як вперше пізньої ночі побачив на екрані Дерево Мертвих . Страх відбив бажання дивитися це кіно досить надовго.

У Вас не має доступу для завантажень

Але ось минуло кілька років , і фільм знову опинився у мене в руках. Цікавість , як це часто буває , страх пересилила . І що ви думаєте ? Фільм із неймовірно страшного для мене перетворився якщо не в комедію , то точно в кіно, що піднімає настрій на всі 100 відсотків. Так, є свої страшні моменти , але вони і надають фільму легкий відтінок кошмару. Що важливо , саме легкий , не особливо відволікаючий від перегляду і повністю втягує тебе в цю страшну , але все-таки казку.

 

 

 

Персонажі вийшли відмінними , за що величезне спасибі акторам . Джонні Депп прекрасний і геніальний як завжди . Крістіна Річчі теж на висоті. Інші герої , як головні так і не дуже буквально вжилися у свої ролі , прожили їх. Музика загадкова і чарівна. Атмосфера похмура, але з особливим шармом. Таке можна очікувати тільки від Тіма Бартона . Сюжет можна назвати злегка банальним ( Вершник без голови і все таке інше ) , але в ньому є своя родзинка і своя інтрига , яка залишається майже до кінця фільму.

 

Геніальне кіно від геніальних людей.
------
оцінило: 0 люд.